Hrajte s námi o 3 víkendy pro dva v Salzburgu!
Hrajte s nami o 3 víkendy pre dvoch v Salzburgu!


Nakupujte v prodejnách CORIAL a e-shopu v ČR a vyhrajte jeden z pobytů v rakouském SALZBURGU!
Nakupujte v predajniach CORIAL v SR a vyhrajte jeden z pobytov v rakúskom SALZBURGU!

 

Stačí když v období 15.10. - 30.11. 2018 nakoupíte v prodejnách CORIAL v ČR , nebo na E-shopu Corial, nad 500 Kč a zaregistrujete online svůj doklad o nákupu. 
Stačí ak v období 15.10. - 30.11. 2018 nakúpite v predajniach CORIAL v SR nad 20 Eur a zaregistrujete online svoj doklad o nákupe.

Registrace / Registrácia

Salzburg

Salzburg - Jeviště světa
Jako rodiště a působiště Wolfganga Amadea Mozarta a jako dějiště Salzburského festivalu je Salzburg světově proslulý. Podíváte-li se blíže, objevíte dokonalou harmonii přírody a architektury zasazené v nádherném panoramatu okolních hor a jezer. 
Zámek Mirabell a okolní zahrada nabízejí ohromující pohlednicový výhled na symbol Salzburgu, mohutnou pevnost Hohensalzburg z 11. století, trůnící majestátně nad Muzeem moderny na Mönchsbergu. Srdcem Starého města je středověká Getreidegasse, kde se narodil nejslavnější syn Salzburgu, W.A. Mozart. Lidé se zde rádi setkávají v tradičních kavárnách, u „Melange“ (káva s našlehaným mlékem) nebo „Großer Brauner“ (dvojité espresso) v kavárně Tomaselli, nejstarší kavárně Rakouska, nebo hned naproti v kavárně Fürst, kde můžete ochutnat originální Mozartovy koule, které zde dodnes ručně vyrábí pravnuk jejich vynálezce. Večer si pak můžete vychutnat v nejstarším restaurantu ve střední Evropě, v Klášterním sklepě Sv. Petra, a nejlépe při Mozartovské večeři. Kdo to má raději trochu modernější, určitě by neměl vynechat Red Bull Hangar 7. Hangár č. 7, synonymum avantgardní architektury, moderního umění a špičkové gastronomie.
Více o Salzburgu:
www.salzburg.info/cs

Salzburg - Javisko sveta
Salzburg je svetoznámy ako rodisko a pôsobisko Wolfganga Amadea Mozarta a tiež ako dejisko Salzburského festivalu. Ak sa prizriete bližšie, objavíte dokonalú harmóniu prírody a architektúry zasadené do okolitých hôr a jazier.
Zámok Mirabell a okolitá záhrada ponúkajú ohromujúci pohľadnicový výhľad na symbol Salzburgu, mohutnú pevnosť Hohensalzburg z 11. storočia, tróniaci majestátne nad Múzeom moderny na Mönchsbergu. Srdcom Starého mesta je stredoveká Getreidegasse, kde sa narodil najslávnejší syn Salzburgu, W.A. Mozart. 
Ľudia sa tu rádi stretávajú v tradičných kaviarňach, v „Melange“ (káva s našľahaným mliekom) alebo „Großer Brauner“ (dvojité espresso) v kaviarni Tomaselli, najstaršej kaviarni Rakúska, alebo hneď oproti v kaviarni Fürst, kde môžete ochutnať originálne Mozartove gule, ktoré tu dodnes ručne vyrába pravnuk ich vynálezcu. Večer si môžete vychutnať v najstaršej reštaurácii v strednej Eurpe, v Kláštornej pivnici Sv. Petra, pri Mozartovskej večeri s áriami z Mozartových opier. Kdo to má radšej modernejšie, určite by nemal vynechať Red Bull Hangar 7. Hangár č. 7, synonymum avantgardnej architektúry, moderného umenia a špičkovej gastronómie.
Viac o Salzburgu: www.salzburg.info/cs

Registrace / Registrácia

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA DNE 30.11. 2018. / SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ DŇA 30.11. 2018.

Slosování proběhlo dne 05.12. 2018, ze všech přijatých platných registrací byli vybráni  3 výherci dle pravidel soutěže. Dovolenkový pobyt v Salzburgu pro 2 osoby na 4 dny / 3 noci , ubytování ve 3-4*hotelu se snídaní, včetně 3-denní slevové karty „SalzburgCard“ získávají :
Žrebovanie prebehlo dňa 05.12. 2018, zo všetkých prijatých platných registrácií boli vybraný 3 výherci podľa pravidiel súťaže. Dovolenkový pobyt v Salzburgu pre 2 osoby na 4 dni / 3 noci , ubytovanie v 3-4*hoteli s raňajkami vrátane 3-dennej zľavovej karty „SalzburgCard“ získavajú :

Martina Bacová, 50327 Roudnice  - ČR 
Jaroslava Rambousková, 130 00 Praha - ČR 
Oliver Hyroš,  05201 Spišská Nová Ves  - SR

Výherci budou kontaktováni provozovatelem soutěže ohledně převzetí pobytových voucherů v nejbližších dnech. Pobytové vouchery jsou platné do 30.11. 2019, pobyty nezahrnujou dopravu.
Výherci budú kontaktovaní organizátorom súťaže ohľadom prevzatia pobytových voucherov v najbližších dňoch. Pobytové vouchery sú platné do 30.11. 2019, pobyty nezahŕňajú dopravu.

Všem děkujeme za účast a výhercům srdečne blahopřejeme!
Všetkým ďakujeme za účasť a výhercom srdečne blahoželáme!

Corial

logo

Hodinářské a klenotnické obchody a e-shop CORIAL najdete na více než patnácti místech v České republice a na Slovensku. Nabízíme hodinky a šperky renomovaných značek, doplňky k nim a také luxusní dárkové zboží. Specializujeme se na značky Citizen, Telstar, Police, Lovelinks a Pandora, jejichž nabídka je u nás exkluzivně největší. V nabídce najdete i jiné zvučné hodinářské značky, např. Edox, Fréderique Constant, Emporio Armani, Invicta a mnoho dalších. Personál Vám ochotně poradí nebo pomůže s výběrem zboží podle Vašich představ. Přejeme Vám příjemné nakupování!

Hodinárske a klenotnícke predajne CORIAL nájdete na viac než pätnástich miestach na Slovensku a v Českej republike. Ponúkame hodinky a šperky renomovaných značiek, doplnky k nim a tiež luxusný darčekový tovar. Špecializujeme sa na značky Citizen, Telstar, Police, Lovelinks a Pandora, ktorých ponuka je u nás exkluzívne najväčšia. V ponuke nájdete aj iné zvučné hodinárské značky, napr. Edox, Fréderique Constant, Emporio Armani, Invicta a mnoho ďaľších. Personál Vám ochotne poradí alebo pomôže s výberom tovaru podľa Vašich predstáv. Prajeme Vám príjemné nakupovanie!